MISS SLOVENSKO podporuje EVA CHARITY BAZAAR

Jedinečný projekt MISS SLOVENSKO sa už štvrťstoročie spája s eleganciou a krásou a patrí medzi najdlhšie vysielané televízne súťaže na Slovensku vôbec.

Súťaž je už roky vedená spoločensky prospešným a zmysluplným smerom, lebo krása je dar, o ktorý sa na finalistky projektu delia s divákmi.

Zároveň však tento dar odovzdávajú ďalej, pretože Miss Slovensko je roky spojená s pomocou tým, ktorí to potrebujú.

Nie sme bohužiaľ schopní zastaviť zlo a neprávosť, ktorá je páchaná na Ukrajinskom národe, ale chceme pomôcť aspoň niektorým ľuďom, ktorí musia utekať pred hrôzami vojny, strácajú svoje domovy, istoty,svojich blízkych, vieru dobro a lásku.

Americký psychológ Gary Chapman hovorí o obdarovávaní ako o jednom z piatich základných spôsobov, akými sme naučení prejavovať si lásku. V súčasnej situácii, keď eskaluje vojenská agresia voči slobodnej krajine sme presvedčení, je potrebné lásku dávať.Preto sa víťazky Miss Slovensko Magdaléna Šebestová, Simona Brnová Slobodníková, Miroslava Luberdová, Frederika Kurtulíková a Sylvia Šulíková rozhodli zapojiť do charitatívneho projektu Eva Charity Bazaar a venovať do aukcie zopár vlastných kúskov.

Teším sa z tejto iniciatívy a ja osobne tento charitatívny projekt tiež podporujem,“ Povedal riaditeľ súťaže Miss Slovensko a módny návrhár Michael Kováčik.