EVA CHARITY BAZAAR opäť štartuje!

Drahé fashionistky, úžasné ženy s veľkým srdcom, lovkyne unikátnych vychytávok: ohlasujeme nový ročník dražobného šialenstva!

Od 10. mája do 10. júna 2022 na vás čaká výber toho naj naj naj z módy & beauty, všetko od 1 eura. Stačí kliknúť na www.beautifulcharity.sk a nájsť si vytúžený kúsok, ktorým pomôžete.

Ďakujeme za každé prihodenie a vašu neuveriteľnú veľkorysosť, ktorá nás pri každej dražbe dojíma.

Naša nová ambasádorka

Nebudeme preháňať, ak povieme, že Ivanka Gáborík je jednou z najkrajších žien, aké sme kedy mali na titulke EVY. Vždy sa s ňou dobre spolupracuje a na tom sa nič nemení, ani keď sa jej profesionálna dráha postupne posunula od skvelej tanečnice k dvojnásobnej mamine. Štýlová Ivanka je novou ambasádorkou nášho srdcového projektu. A pozor, tento konkrétny outfit si môžete rovno aj vydražiť!

Pre koho to robíme

Už šiesty rok spolu pomáhame ženám a ich detičkám, ktoré nemajú toľko šťastia ako my. Chýbajú im veci, ktoré sú pre nás obyčajné a všedné, a najviac im chýba bezpečný domov. Okrem násilia na ženách v nás tento rok rezonuje množstvo ťažkých ženských osudov zo susednej Ukrajiny. Preto naša pomoc z Eva Charity Bazaara opäť poputuje na týchto päť dôležitých miest:

  • Krízové centrum SOS, Rimavská Sobota
  • Bezpečný ženský dom Kotva, Trebišov
  • Centrum Srdiečko, Banská Bystrica
  • Bezpečný ženský dom MyMamy, Prešov
  • Azylový dom BUBO pre ukrajinských utečencov v Bratislave

Nesieme vám radosť a lásku!

Vydražené balíčky budeme rozvážať na super sexi čisto elektrickom fešákovi Renaulte Megane E-Tech. Ak existuje dokonalé ženské auto, ktorého šoférovanie je zážitok a zábava, toto je ono! Štýlové, neskutočne pohodlné, aby sa k vám vaše kabelky a spol. dostali rýchlo a bezpečne.