Zmenáreň v YOU HAIRSTYLING v celkovej hodnote 300 Eur

Originálna cena

300 €

Vyvolávacia cena

1 €

Začiatok aukcie: 11.6.2024 09:00

Do aukcie venovali O WAY Slovensko
Popis produktu

Trichologický salón YOU HAIRSTYLING je špecifický tým, že okrem kvalitných služieb kaderníctva ako takého, poskytuje aj vyšetrenie a poradenstvo ľuďom, ktorí majú rôzne ochorenia vlasov. Po tom, ako trichológ deteguje príčinu problémov s vlasmi a vlasovou pokožkou, nastaví ošetrenie, klientovi poskytne cielené ošetrenie vlasov a vlasovej pokožky a nastaví vhodnú rutinu domácej starostlivosti na mieru. Profi kaderníci sa tu starajú klientkam a klientom o vlasy tak, aby boli krásne, zdravé, dlhodobo udržateľné a skutočné ľúbené.

V tomto ročníku EVA CHARITY BAZAAR nám do dražby darovali unikátnu zmenáreň v  salóne YOU HAIRSTYLING v celkovej hodnote 300 Eur! Pripravené na nové, lepšie ja?

Detaily
YOU HAIRSTYLING Trenčianska 56/D, Bratislava
O WAY Slovensko

Mária Juríková zo salónu YOU HAIRSTYLING dlho hľadala niečo, čo tu naozaj chýbalo. Čistý produkt nabitý účinnými látkami, ktorý je šetrný k vlasovej pokožke, ale aj k životnému prostrediu. Našla taliansku vlasovú kozmetiku OWAY, ktorá naozaj pomáha, obnovuje a je absolútne nezávadná a etická – jediná svojho druhu na svete. Produkty sú balené výhradne v skle, hliníku a úplne recyklovateľných materiáloch – bez použitia akýchkoľvek plastov.