XEN inšpiratívny osobný mentoring

Originálna cena

360 €

Vydražená cena

220 €

Víťaz aukcie: anika2373

Do aukcie venovala XEN
Popis produktu

Xen alias Xénia Dvorín je inšpirujúca mentorka. Dražíte si tri krát 60 min mentoringový chat zameraný na sebavedomie, LEN VY DVE, len vaše myšlienky, výzvy a vzájomná energia. Jej hlavným cieľom je pozdvihnúť vás v tom, čo potrebujete. Stretká so XEN sú prirodzené, plné energie a hlavne, sú šité na mieru. Prostredníctvom terapie rozprávania vás privedie k náročnejším témam a vy si budete ľahšie vedieť odpovedať na skľučujúce otázky. Pomôže vám hlavne so sebavedomím, o ktoré sa toľké tak usilujeme. Po rozhovoroch so XEN by ste sa mali cítiť ľahšie a s chuťou podniknúť kroky, na ktoré samé nedokážete nabrať odvahu.

Detaily
XEN

XEN je uznávaná certifikovaná mentorka žijúca 13 rokov v Dánsku, Anglicku, Španielsku. Pôsobila v najväčšej londýnskej realitnej kancelárii sedem rokov aj ako mentorka. Mohli ste ju vidieť v Teleráne na Markíze, v Dámskom klube na RTVS, vo Forbes, SME atď. 

Pracuje globálne, virtuálne aj osobne; s Kanadou, New Yorkom, Barbadosom, Londýnom, Nemeckom a.i. Individuálne, v skupinách, privátne, pre obchodné spoločnosti. www.xeniadvorin.com