Trichologický DETOX v YOU HAIRSTYLING + kozmetika v celkovej hodnote 300 Eur

Originálna cena

300 €

Vyvolávacia cena

1 €

Začiatok aukcie: 28.5.2024 10:00

Do aukcie venovali O WAY Slovensko
Popis produktu

Mária Juríková zo salónu YOU HAIRSTYLING je na slovo-vzatý expert, pokiaľ ide o trichológiu. Jej salón v Bratislave učí ženy milovať svoje vlasy a v kaderníctve pracuje stabilný team dievčat, ktoré sa neustále vzdelávajú, aby klientele boli schopné dodať stále najnovšie trendy a techniky. Všetky produkty, ktoré v salóne používajú, sú založené na unikátnom princípe agricosmetics by OWAY. Agro-kozmetika je najzdravšia a najčistejšia metóda výroby kozmetických prípravkov, ktorá nevyžaduje použitie žiadnych chemikálií.

V tomto ročníku EVA CHARITY BAZAAR si môžete uchmatnúť špeciálny trichologický DETOX v YOU HAIRSTYLING vrátane kozmetiky OWAY v celkovej hodnote až 300 Eur! Nič lepšie vaše vlasy ešte nezažili…

Detaily
YOU HAIRSTYLING Trenčianska 56/D, Bratislava
O WAY Slovensko

Mária Juríková zo salónu YOU HAIRSTYLING dlho hľadala niečo, čo tu naozaj chýbalo. Čistý produkt nabitý účinnými látkami, ktorý je šetrný k vlasovej pokožke, ale aj k životnému prostrediu. Našla taliansku vlasovú kozmetiku OWAY, ktorá naozaj pomáha, obnovuje a je absolútne nezávadná a etická – jediná svojho druhu na svete. Produkty sú balené výhradne v skle, hliníku a úplne recyklovateľných materiáloch – bez použitia akýchkoľvek plastov.