TOMAR THERMAGE FLX facelift bez skalpela

Originálna cena

2 200 €

Vydražená cena

1 460 €

Víťaz aukcie: Silvi

Do aukcie venovala klinika Tomar
Popis produktu

Revolučná novinka na klinike Tomar je veľkým lákadlom tohtoročného Eva Charity Bazaru! Thermage FLX je priekopník v oblasti neinvazívnych ošetrení pre prirodzené vypnutie a omladenie pokožky a piata generácia jedinečnej neinvazívnej technológie, ktorá je alternatívou tradičného faceliftingu. Dostupná na klinike Tomar, ako na jedinej klinike na Slovensku! Efekt ošetrenia je porovnateľný s plasticko-chirurgickým zákrokom, avšak bez použitia skalpela. Pokožka pôsobí veľmi prirodzeným dojmom. Ošetrenie vypína a kontúruje pleť, zjemňuje vrásky, spevňuje pokožku v priebehu jedinej aplikácie na problémových partiách tváre kde došlo k ochabnutiu.

K našim TOP kúskom vám pribalíme letnú limitku prémiového Queen Collagen Bikini Body, ktorý obsahuje exkluzívnu kombináciu klinicky testovaného kolagénu, beauty zložiekpatentovanej zložky MOROSIL™ na chudnutie.

Detaily
Ošetrenie trvá cca. 1 hodinu. Výsledok je okamžitý, viditeľný už po prvom ošetrení, s tým, že sa znásobuje mesiac po zákroku a účinok sa zlepšuje a zvýrazňuje až do 6 mesiacov od ošetrenia. Zákrok je bez chirurgie, bez celkovej anestézie a injekcií, takmer bezbolestný.
klinika Tomar

Dermatologicko-laserová klinika Tomar pod vedením MUDr. Adriany Tomekovej sa venuje ošetreniam tváre a tela pri rôznych zdravotných a estetických problémoch. www.tomar.sk