SISTERS legíny + croptop

Originálna cena

95 €

Vydražená cena

80 €

Víťaz aukcie: anika2373

Do aukcie venovali SISTERS
Popis produktu

Keď si ich oblečiete, zistíte rozdiel medzi legínami a legínami Sisters:-) Prémiové látky, z ktorých šijú, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk. Majú strih, ktorý sadne každej z nás a preto je určený pre rôzne typy postáv. Každý model má na vnútornej časti pásu skryté praktické vrecko.d Vysoký a dvojmo šitý pás je navrhnutý tak, aby výborne sadol a formoval postavu. K tomu je dopasovaný pohodlný a štýlový croptop.

Detaily
Farba Ružová + modrofialová
Veľkosť Podľa výherkyne dražby
Materiál 86% polyester a 14% elastan. Kvalitné talianske materiály z upcyklovaného morského plastového odpadu a z recyklovaných PET fliaš, ako aj z použitých rybárskych sietí.
Stav 100 %, nové, priamo z e-shopu. 
SISTERS

Sestry Daniela a Silvia vybudovali slovenskú značku športového oblečenia, v ktorom sa budete cítiť fantasticky a sebavedomo. „Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábajú v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily a na ich veciach je to vidieť aj cítiť. www.sisterslabel.sk