SISTERS legíny + croptop

Originálna cena

95 €

Vydražená cena

85 €

Víťaz aukcie: anika2373

Do aukcie venovali SISTERS
Popis produktu

Model BLOOM je má jasnú inšpiráciu: púpavy. Sú to Danieline najobľúbenejšie kvety a preto ich zvolili. Model BLOOM je ich interpretácia púpav. „Myslíme si, že sú krásne, liečivé, majú veľa podôb. Púpavy tiež reprezentujú návrat života, znovuzrodenie a rast zelene po studenej zime, ako aj silu a hojnosť prírody. Preto sa nám aj krásne hodili do jarnej kolekcie,“ vravia Sisters. Použili v nich Silviine ručne kreslené motívy púpav. Aj pri tomto sete platím že prémiové látky, z ktorých šijú, sú vysoko priedušné, veľmi nízko presvitavé a jemné na dotyk.

Detaily
Farba multicolor
Veľkosť Podľa výherkyne dražby
Materiál 86% polyester a 14% elastan. Kvalitné talianske materiály z upcyklovaného morského plastového odpadu a z recyklovaných PET fliaš, ako aj z použitých rybárskych sietí.
Stav 100 %, nové, priamo z e-shopu. 
SISTERS

Sestry Daniela a Silvia vybudovali slovenskú značku športového oblečenia, v ktorom sa budete cítiť fantasticky a sebavedomo. „Používame špičkové európske materiály a dbáme na kvalitné výrobné procesy priamo u nás doma na Slovensku. Na rozdiel od lacnejších značiek nevyrábajú v Číne z materiálov nízkej kvality a s použitím pochybnej pracovnej sily a na ich veciach je to vidieť aj cítiť. www.sisterslabel.sk