Noc v luxusnom historickom hoteli Bristol Viedeň s raňajkami

Vydražená cena

320 €

Víťaz aukcie: johhaannyy

Do aukcie venoval Hotel Bristol Viedeň
Popis produktu

Umelci, hviezdy, panovníci… Pohodlie a skvelé služby hotela Bristol vo Viedni oceňovali po dlhé roky hviezdy svetového rangu. Teraz si však môžete tento luxus dopriať aj vy! Hotel Bristol nám totiž do dražby daroval ubytovanie na jednu noc pre dvoch z vás aj s raňajkami.

Tento historický skvost ponúka najlepšie výhľady vo Viedni, izby v Art Deco štýle, 5 hviezdičkový komfort, jednu z najluxusnejších reštaurácií mesta a množstvo príbehov, ktoré vám zamestnanci radi rozpovedia. Verte nám, že zoznam slávnych hostí je zhruba tak dlhý a tak legendárny, ako ich ponuka kokteilov v najstaršom Americkom bare. Vyberte sa na luxusné nákupy, len tak nasávajte atmosféru hotela, zájdite na Operu, alebo sa vyberte na cestu za Viedenským umeleckým remeslom a obzrite si výrobu umeleckého skla, šperkov, pián či topánok, je to len na vás. Hlavne so sebou vezmite niekoho, s kým vám bude najlepšie. Na takýto výlet sa len tak nezabúda

Detaily
Popis Dokoncalý luxusný hotel v art deco štýle, priamo v srdci Viedne
Miesto Hotel Bristol, Kaerntner Ring 1, Viedeň
Hotel Bristol Viedeň

Hotel Bristol Vienna je situovaný priamo v centre Viedne, hneď v blízkosti slávnej Štátnej Opery. Tento nádherný, historický hotel v štýle art deco je hot-spotom už od roku 1892 a poskytuje vskutku prémiové služby. 150 exkluzívnych izieb, 24 apartmánov, unikátne výhľady, skvelé jedlo a výnimočné koktejli reflektujú skutočný šarm mesta v spojení s históriou.