Neo – Termolifting od kliniky TOMAR

Originálna cena

800 €

Vyvolávacia cena

1 €

Začiatok aukcie: 30.5.2024 10:00

Do aukcie venovala Klinika Tomar
Popis produktu

Najnovším prírastkom kliniky TOMAR je inovatívny systém Neo – Termolifting, ktorý kombinuje mikroihličkový termolifting s rádiofrekvenčnou technológiou. Tento technologický zázrak ponúka široké spektrum riešení problémov, od povrchových až po hlbšie problémy v derme. Jeho funkcie zahŕňajú možnosť voľby medzi rôznymi typmi rádiofrekvencie, vákuovým prítlakom pre rovnomerný a nebolestivý vpich, a dokonca po prvý krát aj možnosť ošetrenia bez vákuového prítlaku. Tento systém tiež disponuje špeciálnou funkciou COOLING HEAD, ktorá zaisťuje ukľudnenie pokožky priamo počas ošetrenia, čím zvyšuje samotný komfort terapie.

Hlavné benefity ošetrenia Neo – Termolifting sú:

  1. Revolučná kombinácia technológií: Neo – Termolifting spája teplú energiu rádiofrekvencie s mikroihličkovým termoliftingom, čo poskytuje revolučné riešenie pre rôzne problémy pokožky.
  2. Flexibilita: S možnosťou voľby medzi rôznymi typmi rádiofrekvencie a ihličkových koncoviek sa ošetrenie môže prispôsobiť individuálnym potrebám a preferenciám každého jedného klienta.
  3. Dlhodobé výsledky: Neo – Termolifting stimuluje tvorbu kolagénu a tým vedie k neokolagenéze, čo prináša dlhodobé výsledky v zlepšení kvality a vzhľadu pokožky.
Detaily
Stav 100% splnený sen všetkých beauty maniačok
Klinika Tomar

Kliniku TOMAR naším dražiteľkám naozaj netreba predstavovať. Táto špičková dermatologicko-laserová klinika v bratislavskom Ružinove pravidelne daruje do EVA CHARITY BAZAARU najmodernejšie ošetrenia pleti a beauty vychytávky. Pod vedením primárky MUDr. Adriany Tomekovej sa venuje špičkovým omladzujúcim zákrokom tváre, krku a tela a napĺňa Vaše predstavy o kráse.

Viac na www.tomar.sk