Nedeľný BRUNCH a SPA v hoteli The Ritz-Carlton, Budapest pre dvoch

Vydražená cena

270 €

Víťaz aukcie: icseri

Do aukcie venoval The Ritz-Carlton, Budapest
Popis produktu

Ak by sme hľadali dokonalé stelesnenie víkendovej pohody, gurmánsky brunch a luxusný wellness by rozhodne patrili medzi naše prvé voľby – chutné jedlo, bohatý bufet, nekončiaci prúd bubliniek v pohári a perfektný oddych v SPA.

Presne takú nedeľu v hoteli The Ritz-Carlton, Budapest si pre vás predstavujeme. Bohatá ponuka šalátov, morských plodov, nádherné dezerty spárované s prémiovými vínami a nealkoholickými nápojmi, a to všetko servírované pod nádhernou sklenenou kupolou hotela, doplnené živou hudbou. A aby toho nebolo málo, po brunchi vás pozveme oddýchnuť si v krásnom hotelovom SPA. Budapešť je predsa známa svojimi termálnymi kúpeľmi, a wellness The Ritz-Carlton, Budapest tiež čerpá z týchto tradícií. Spájajú ich s moderným vybavením, odbornými ošetreniami a luxusnými produktmi. Vyberiete sa do bazéna, sauny, alebo jacuzzi?

Detaily
Popis Dokonalý wellness a unikátny brunch pre dvoch! Stačí si rezervovať termín...
Miesto The Ritz-Carlton, Budapest
The Ritz-Carlton, Budapest

5 hviezdičkový luxusný hotel The Ritz-Carlton, Budapest sa nachádza priamo v srdci Budapešte, jedného z najkrajších miest Európy. Hotel situovaný v budove z 20. storočia a obklopený históriou, ako napríklad svetovým dedičstvom UNESCO – Buda Castle, St. Stephen’s Basilica a námestím Erzsébet. Hotel poskytuje prvotriedne služby a gastro, nádherné izby či unikátne spa, ktoré musíte zažiť.