MIRIAM BY LEON.Y. – šperk Matka a syn

Originálna cena

199 €

Vydražená cena

150 €

Víťaz aukcie: purples

Do aukcie venovali MIRIAM BY LEON.Y
Popis produktu

Sme to my ženy, ktoré môžeme zmeniť svet. A to tak, že z našich synov vychováme skutočných mužov. Mužov, ktorí budú vedieť, čo je to rešpekt a pokora voči životu. Máme to do veľkej miery v rukách, dámy. Mamy synov mi často vravia, že to puto, aké medzi nimi je, sa nedá popísať slovami. Treba to zažiť. Zásadné je, že vzťah medzi mamou a synom je pre malého chlapca prvý kontakt so všetkým ženským na tomto svete a bude sa od toho odvíjať jeho ďalší vzťah k ženám. Je to výzva, ale zároveň veľká pocta pre každú ženu, ktorej bolo dopriate stať sa matkou syna.

Tento prívesok vznikol ako reakcia na tieto želanie po tom, čo baby uviedli do sveta prívesok mama a dcéra. A po pár úpravách a dolaďovaniach je tu. Veria, že sa vám pri pohľade naň, vždy vyčarí úsmev na tvári, pretože to, čo má medzi sebou matka a syn, je ten najvzácnejších dar.

Detaily
Materiál striebro 925/1000
Váha 2,35 g
Dĺžka náhrdelníka 40 cm plus 2 cm predĺženie
Celková dĺžka náhrdelníka 42 cm
MIRIAM BY LEON.Y

Nadčasové, štýlové a jedinečné zlaté a strieborné kolekcie šperkov nájdete v ponuke našej značky BY LEON.Y. Exkluzívne dostupné na www.blogerinas.sk

Kolekcia šperkov MIRIAM BY LEON.Y. sa vyrába pod značkou šperkov BY LEON.Y. a všetky šperky si viete podľa želania personalizovať. Kreatívnu stránku týchto nádherných kolekcií, ktoré vás okamžite chytia za srdce, má pod svojou taktovkou známa moderátorka Miriam Kalisová, proces výroby a celý chod zabezpečuje Mirkina partnerka a majiteľka obchodu Blogerinas.sk, ako aj značky BY LEON.Y., Lenka Leinerovičová.