La Praire Pure gold pleťový krém

Originálna cena

768 €

Vydražená cena

450 €

Do aukcie venovala Venovali FAnn parfumérie
Popis produktu

Keď sa povie La praire, všetky vieme, že sme v najlepších rukách. Laboratóriá La Prairie spájajú svoju hrdosť s dedičstvom preslávenej kliniky La Prairie v Montreux vo Švajčiarsku. Viac než polstoročia je táto klinika priekopníkom v oblasti bunkovej terapie s účinkami proti starnutiu pleti. Jej jedinečné výsledky využívajú tisícky zákazníčok po celom svete. V roku 1978, po rokoch výskumu, vyvinuli vedci kliniky La Prairie nový systém bunkovej starostlivosti o pleť, ktorý spôsobil skutočnú revolúciu vo vedeckom prístupe k starostlivosti o pleť. S krémom Pure gold môžete aj vy zažiť La praire starostlivosť na najvyššej úrovni.

Bohatý luxusný krém poskytuje pleti žiarivosť čistého zlata a prinavracia jej mladistvý vzhľad. Vďaka systému Pure Gold Diffusion System dopĺňa do pleti výživné látky, zjednocuje jej štruktúru, prinavracia jej komfort a do hĺbky ju hydratuje.

Detaily
Veľkosť 50 ml
Stav 100%. Originál zabalený omladzovací zázrak, ktorý netrpezlivo čaká na novú majiteľku.
Venovali FAnn parfumérie

FAnn parfumérie už 30 rokov prinášajú slovenským zákazníkom novinky svetoznámych značiek zo sveta vôní, pleťovej, telovej aj dekoratívnej kozmetiky. www.fann.sk