GREG & RICH set zo strieborných perál

Originálna cena

250 €

Vydražená cena

220 €

Víťaz aukcie: anika2373

Do aukcie venoval Greg & Rich
Popis produktu

Náušnice, náhrdelník a náramok z kolekcie Vivre sú strieborná interpretácia perlovej klasiky. Šperky, ktoré sa stanú hviezdou vášho outfitu. Nadčasové, univerzálne, ani veľa ani málo. Strieborný náhrdelník typu choker, má v sebe chanelovský glam, no vďaka rockovému šmrncu vonkoncom nepôsobí usadlo či staromódne. Strieborné perly noste do práce k puzdrovým šatám, k blúzke do výstrihu, k bielemu tričku a džínsom, ku koženej bunde.. Hocikam. A doplňte náramkom a náušničkami!

Detaily
Farba Strieborná.
Veľkosť Priemer náušníc 7 mm. Dĺžka náramku: 16,5 – 19,5cm, priemer perly 0,5 cm. Dĺžka náhrdelníka 40-45cm, priemer perly 0,5 cm.
Materiál Striebro.
Stav Čisto nové v prekrásnom balení, ktoré je samo o sebe darček.
Greg & Rich

Dvojica úžasných žien, ktoré sa poznajú od útleho detstva, a založili v roku 2016 značku luxusných strieborných hrkálok. Ivana aj Iveta mali rozbehnuté kariéry v úplne iných odvetviach, ale rozhodli sa vykročiť mimo konvenčnej cesty a vybudovať svoj sen. Dnes je ich značka šperkov známa dôrazom na detail a autorským dizajnom. Slovenské šperky s dušou, ktorá má veľké srdce – pretože Greg & Rich je súčasťou nášho projektu už pravidelne. Vianočné peronalizované objednávky ešte stíhate do 10. decembra! www.gregandrich.sk