GREG & RICH náhrdelník z ružového zlata

Originálna cena

319 €

Vydražená cena

265 €

Víťaz aukcie: katka

Do aukcie venovali Greg & Rich
Popis produktu

Posledná šanca uloviť si niečo v našich aukciách od Greg and Rich! Personalizovaný medailón z ružového zlata na štýlovej zlatej retiazke, na ktorý si môžete dať vygravírovať niečo veeeeľmi osobné… Je na jemnej, no kvalitnej a pevnej retiazke z ružového zlata, ktorá sa – pozor,pozor – neuzlí do vlasov. Retiazku zdobí červený koral, ktorý podľa starej tradície chráni nositeľa/ku pred negatívnou energiou. Je to niečo ako talizman a ak máte chuť, jednoducho si retiazku otočte koralom dopredu a máte nový šperk.

Detaily
Farba: Ružové zlato
Veľkosť: Priemer platničky 11 mm. 
Materiál: 14 kt zlato.
Stav: Čisto nový v prekrásnom balení, ktoré je samo o sebe darček. Chcete ho poslať niekomu ako darček? Dajte nám vedieť:-)
Greg & Rich

Dvojica úžasných žien, ktoré sa poznajú od útleho detstva, a založili v roku 2016 značku luxusných strieborných hrkálok. Ivana aj Iveta mali rozbehnuté kariéry v úplne iných odvetviach, ale rozhodli sa vykročiť mimo konvenčnej cesty a vybudovať svoj sen. Dnes je ich značka šperkov známa dôrazom na detail a autorským dizajnom. Slovenské šperky s dušou, ktorá má veľké srdce – pretože Greg & Rich je súčasťou nášho projektu už pravidelne. www.gregandrich.sk