GREG & RICH náhrdelník s 3 diamantmi

Originálna cena

609 €

Vydražená cena

335 €

Víťaz aukcie: Bronislava.Kristof

Do aukcie venovali Greg & Rich
Popis produktu

Minimalistická guľatá  platnička z bieleho zlata s jedným bielym a dvoma čiernymi diamantmi. Táto kombinácia farieb briliantov odkazuje na balans v živote alebo inak 🙂 „Bez noci nie je deň“. Jemná, no kvalitná retiazka z bieleho zlata zakončená červeným koralom. Ten je nielen rafinovaným akcentom ale chráni nositeľku pred negatívnou energiou. Trom diamantom môžete dať symboliku – Vy dvaja a Vaša ratolesť alebo Vaše dve deti a Vaša polovička alebo ste matka-hrdinka s troma pokladmi!? Veľmi osobný zlatý šperk. A taktiež krásny dar niekomu na kom Vám naozaj záleží.

K našim TOP kúskom vám pribalíme letnú limitku prémiového Queen Collagen Bikini Body, ktorý obsahuje exkluzívnu kombináciu klinicky testovaného kolagénu, beauty zložiekpatentovanej zložky MOROSIL™ na chudnutie.

Detaily
Farba: Biele zlato
Veľkosť: Dĺžka podľa toho ako si ju zapnete od 40,5 - 43cm Medailón priemer: 13mm
Materiál: 14 kt zlato 1 biely diamant 1,5mm/0,015ct. 2x čierny diamant 1,5mm/0,015ct.
Stav: Čisto nový náhrdelník v prekrásnom balení, ktoré je samo o sebe darček.
Greg & Rich

Dvojica úžasných žien, ktoré sa poznajú od útleho detstva, a založili v roku 2016 značku luxusných strieborných hrkálok. Ivana aj Iveta mali rozbehnuté kariéry v úplne iných odvetviach, ale rozhodli sa vykročiť mimo konvenčnej cesty a vybudovať svoj sen. Dnes je ich značka šperkov známa dôrazom na detail a autorským dizajnom. Slovenské šperky s dušou, ktorá má veľké srdce – pretože Greg & Rich je súčasťou nášho projektu už pravidelne. www.gregandrich.sk