GESKE set high tech produktov pre pleť

Originálna cena

150 €

Vydražená cena

145 €

Víťaz aukcie: Dolfinko

Do aukcie venovala GESKE
Popis produktu

V balíčku nájdete:

  1. Sonic Warm & Cool Mask 9 v 1: ohrievanie, chladenie, LED svetlo v 8 farbách a oveľa viac – všetko na dosah ruky. A za 2 minúty! Inteligentná maska pomáha vašej pokožke prijímať aktívne zložky produktov starostlivosti o pleť na hlbšej úrovni, kde môžu čo najefektívnejšie zlepšiť stav pokožky.
  2. Sonic Thermo Facial Brush & Face Lifter 8 in 1 Spevni, tonizuj a pozdvihni pokožku pomocou technológie MicroCurrent Face-Lift Technology. poskytuje ultra hygienické hĺbkové čistenie. Viac ako 7 500 pulzácií za minútu, a špeciálne hrejivé perly, ktoré otvoria póry. V ďalšom móde dokáže masírovať vašu pokožku pulzami elektrickej energie s nízkou intenzitou a aktívne prispievať k pevnejšej pokožke a mladšiemu vzhľadu.
  3. 20 ks ultra hydratačných masiek Geske s kyselinou hyalurónovou, zeleným čajom a bambuckým maslom.
  4. 20 ks maseik Geske Youth Boost s kyselinou hyalurónovou a aloe vera.
  5. Hydratačný cleanser Geske s extraktom z uhorky.
Detaily
Stav: 100%. Priamo z e-shopu.
GESKE

Nemecká revolučná starostlivosť o pleť poháňaná umelou inteligenciou! Vedci, dermatológovia, vývojári neúnavne pracovali na tom, aby stvorili jediný holistický rad starostlivosti o pleť na svete. Vychytávky Geske používajú aj Paris Hilton, Meghan Fox, či Courteney Cox a kúpite ich napríklad aj v dm. www.geske.com/sk