GENTLE DAY nadupaný ženský balíček

Originálna cena

182 €

Vydražená cena

110 €

Víťaz aukcie: monatrade

Do aukcie venovali Gentle Day®
Popis produktu

Medzi nami, dievčatami, toto je mega balíček pre každú ženu, uvidíte, už nebudete chcieť nič iné:-) Čo obsahuje?

1. 5x balenie denné vložky Gentle Day®, 5x balenie nočné vložky Gentle Day®, 5x balenie intímky Gentle Day®. Jediné ekologické a organické vložky s aniónovým pásikom obsahujúcim turmalín, ktoré majú patent!  Neobsahujú chlór, formaldehyd, arómy ani žiadne iné škodlivé látky.

2. 2x Tampóny Regular Gentle Day®, 3x Tampóny Super Gentle Day®, 1x Tampóny Super Plus Gentle Day®. Vyrobené zo 100 % organickej bavlny, ktorá je šetrná k vašej pokožke ako aj k prírode.

3. Pena na intímnu hygienu Gentle Day®, s prísadami, ktoré upokoja a zvlhčia pokožku a udržia správnu pH rovnováhu. Na každý deň, aj počas tehotenstva, po pôrode aj pri opakujúcich sa vaginálnych infekciách.

4. Bambusové obrúsky Gentle Day. Vyrobené z veľmi jemnej a ekologickej bambusovej textílie, bez parfumov, chlóru, parabénov, alkoholu a laurethsulfátu sodného tak, aby nedráždili vašu pokožku.

5. Čierne menštruačné nohavičky s nízkym pásom. Štýlové, pohodlné, jemné a funkčné. GENIAL™ vás spoľahlivo ochránia pred pretečením aj počas najsilnejších dní menštruácie.

6. Tango a cheekini nohavičky Genial Day v nude farbe. Inovatívne nohavičky Genial Day sú vyrobené z organickej bavlny a elastanu s povrchovou úpravou Silverplus®, poskytujú dokonalú hygienu a ochranu pokožky.

Veľkosť nohavičiek aj podprsenky si dražiteľka môže vybrať podľa svojich preferencií.

Detaily
Gentle Day®

Na slovenský a český trh sme priniesli funkčné organické produkty dámskej intímnej hygieny novej generácie, ktoré berú na zreteľ najintímnejšie potreby žien od puberty až po prechod, a ak treba aj po ňom. Sú antibakteriálne, vhodné aj pre citlivú kožu. Okrem kvalitných produktov pre ženy, je naším zámerom komunikovať aj smerom k mužom. Aby rozumeli aj oni ženskému cyklu, brali ho na zreteľ a boli k ženám gentle-mani. pohodlie a zdravie. www.gentleday.sk