CYBEX PRIAM exkluzívny kočík 4 v 1

Originálna cena

1 889 €

Vydražená cena

1 100 €

Víťaz aukcie: Ninuska23

Do aukcie venovali www.kociky.sk
Popis produktu

CYBEX PRIAM je špičkový kočík, ktorý milujú všetky mamičky, známe aj neznáme, výnimočne praktický a odolný, skutočné dizajnové dielo. Jeho 4 v 1 cestovný systém s jedným podvozkom možno individuálne prispôsobiť podľa potreby. S pohodlnou vaničkou Lux Carry Cot sa systém premení na útulnú postieľku na štyroch kolesách. Po spojení s víťaznými autosedačkami CYBEX sa z kočíka stane vrtká mobilná podpora. Neskôr PRIAM slúži ako pohodlný cestovný spoločník pre rodičov a deti s možnosťou voľby smeru sedenia. PRIAM sa ľahko skladá iba jednou rukou. Po zložení sa športová nadstavba a podvozok mení na kompaktný, samostatne stojaci balík, ktorý možno kdekoľvek diskrétne odložiť – v reštaurácii, v hromadnej doprave alebo napríklad doma. Jednoduché ovládanie umožňuje nastavenie do polohy úplne ležmo – kočík tak premeníte na pohodlnú a útulnú postieľku na cesty. Rozťahovacia XXL slnečná strieška kočíka PRIAM poskytuje UPF50 + ochranu pred slnkom a efektívne chráni aj pred vetrom a ostatnými vplyvmi počasia. Nové odpruženie všetkých kolies kočíka PRIAM zaisťuje hladkú, pokojnú a pohodlnú jazdu pre rodičov i dieťatko. V akomkoľvek teréne, na piesku, kamienkoch, na schodoch, má aj vyklápací XXL nákupný košík, a výška sedenia kočíka PRIAM je v úrovni priemerne vysokého stola (80 cm), vďaka čomu ho možno používať napr. v reštaurácii alebo v kaviarni ako mobilnú stoličku.

Detaily
Farba Čierna, hnedá, rose gold
Stav Nový, podpísaný vašimi obľúbenými celebritami: Veronika a Sajfa, Domi Cibulková, Zuzana Plačková, Barbie Gamanová - Chudnutie zdravá strava, Lula - Lucia Gachulincová – Almaksus, Operenecholec alias Alexandra Molnárová, Karinett - KARIN Hegedus , DiaDvořáková, Silvia Škultéty - Mini Diamond Blognka_princessss - Diana Boršová.
www.kociky.sk

Katka Malovcová, majiteľka e-shopu a predajne na Vajnorskej ulici 108/B v Bratislave vytvorila koncept, v ktorom zoženiete nielen úžasné kočíky od výmyslu sveta, ale aj VŠETKO dôležité, potrebné, funkčné, krásne a hravé pre menšie i väčšie bejby. TOP značky, servis a prístup, plus veľké srdce k tomu. www.kociky.sk