ATHLEEYA set športového oblečenia

Originálna cena

178 €

Vydražená cena

130 €

Víťaz aukcie: helenavlckova

Do aukcie venovali Athleeya
Popis produktu

Veľmi sa nám páči táto slovenská športová značka! Dražíte si set bikerky, legíny a podprsenka, ktoré spája najmä unikátny materiál a strih. Ich verzatilný dizajn podčiarkne váš sexi imidž pri každej aktivite. Simple legíny v lesklom SHINE materiáli obsahujú vlákno LYCRA ® XTRA LIFE™, majú špeciálne vyvinutý strih, ktorý zdôrazní vaše ženské krivky a pás spevnený vnútornou sieťkou. Efektný lesklý povrch je jemný ako druhá koža, no zároveň nepriehľadný a pružný s jemne vyhladzujúcim efektom. Maximálna pohodlnosť, dlhá životnosť, vynikajúce krytie, nič nepresvitá.

Detaily
Farba: nude
Veľkosť: S (prípadne iná veľkosť podľa dohody a aktuálnych zásob)
Materiál: legíny a bikerky 79 % polyamid, 21 % elastan – LYCRA® XTRA LIFE™. Vnútorná sieťka: 80 % polyamid, 20 % elastan. Podprsenka hlavný materiál: 79% polyamid, 21% elastan – LYCRA® XTRA LIFE™, podšívka: 90 % recyklovaný polyamid, 10 % elastan.
Stav: 100%. Komplet originálne balenie.
Athleeya

Slavka a Petra vytvorili svoju originálnu slowfashion značku športového oblečenia pre každú ženu, pretože veria, že všetky vo svojom vnútri ŽIARIME. „Naším poslaním je túto žiaru nájsť a vďaka Athleeya kúskom ju ukázať svetu. Zažiar každý deň. Na jogamatke, v práci, na večeri v meste. Verzatilné kúsky Athleeya ti pomôžu, aby si sa páčila sama sebe.“ Ich veci si môžete vyskúšať osobne v showroome na Karadžičovej ulici v Bratislave alebo kuk na e-shop www.athleeya.com