ATHLEEYA set športového oblečenia

Originálna cena

220 €

Vydražená cena

170 €

Víťaz aukcie: Gigi

Do aukcie venovala Athleeya
Popis produktu

Pozdvihnite svoj aktívny životný štýl na vyššiu úroveň! Dražíte si 3 kúsky: urban sweat pants, game changer súčasnej teplákovej módy. Trendy tepláky v slimfit strihu s maximálnym komfortom nosenia na každodenné aktivity. Vyrobené z elastického recyklovaného scuba materiálu, vysoký pružný pás pre aktívny životný štýl. Výborne držia tvar! Vďaka mäkkému a elastickému materiálu sa kolená ani zadok nikdy nevyťahajú. Matná podprsenka Comfort Bra, športová a jednoduchá, pohodlná a elegantná. Trojitý materiál v prednej časti zaručuje vyšší komfort, netlačí, nepresvitá. A napokon Night tank, bohovské sieťované tielko, s ktorým dostane celý outfit iný rozmer.

Detaily
Farba: čierna
Veľkosť: L
Materiál: tepláky - scuba materiál: 86 % recyklovaný polyamid, 14 % elastan, perforovaný materiál: 72 % polyamid, 28 % elastan. Tielko 66% polyamid, 34% elastan – LYCRA® BEAUTY. Podprsenka hlavný materiál: 78 % recyklovaný polyamid ECONYL®, 22 % elastan, podšívka: 90 % recyklovaný polyamid, 10 % elastan.
Stav: 100%. Komplet originálne balenie.
Athleeya

Slavka a Petra vytvorili svoju originálnu slowfashion značku športového oblečenia pre každú ženu, pretože veria, že všetky vo svojom vnútri ŽIARIME. „Naším poslaním je túto žiaru nájsť a vďaka Athleeya kúskom ju ukázať svetu. Zažiar každý deň. Na jogamatke, v práci, na večeri v meste. Verzatilné kúsky Athleeya ti pomôžu, aby si sa páčila sama sebe.“ Ich veci si môžete vyskúšať osobne v showroome na Karadžičovej ulici v Bratislave alebo kuk na e-shop www.athleeya.com