ATHLEEYA set športového oblečenia

Originálna cena

154 €

Vydražená cena

100 €

Víťaz aukcie: Gigi

Do aukcie venovala Athleeya
Popis produktu

Pozdvihnite svoj aktívny životný štýl na vyššiu úroveň! Dražíte si 3 kúsky: legíny coffee s vysokým pásom, vyrobené zo signature lesklého materiálu s vysokými patentami na členkoch. Obsahujú vlákno LYCRA ® XTRA LIFE™, majú špeciálne vyvinutý strih, ktorý zdôrazní vaše ženské krivky a pás spevnený vnútornou sieťkou. Podprsenku Burn it bra, ktorá vás podrží pri každom športe. A napokon scrunchie set, ktorý bol vyrobený v chránenej dielni z materiálov, ktoré zvýšili pri výrobe modelov Athleeya. Obsahuje 1x MAXI scrunchie gumičku (koralová), 2x MIDI scrunchie gumičku (koralová, čierna) a 1x MINI scrunchie gumičku s kovovým medailónikom (metalická koralová).

 

Detaily
Farba: merlot, gumičky coral
Veľkosť: S
Materiál: legíny 79 % polyamid, 21 % elastan – LYCRA® XTRA LIFE™. Vnútorná sieťka: 80 % polyamid, 20 % elastan. Podprsenka predný diel: 79% polyamid, 21% elastan, zadný diel: 85% polyamid, 15% elastan, podšívka: 90 % polyamid, 10 % elastan.
Stav: 100%. Komplet originálne balenie.
Athleeya

Slavka a Petra vytvorili svoju originálnu slowfashion značku športového oblečenia pre každú ženu, pretože veria, že všetky vo svojom vnútri ŽIARIME. „Naším poslaním je túto žiaru nájsť a vďaka Athleeya kúskom ju ukázať svetu. Zažiar každý deň. Na jogamatke, v práci, na večeri v meste. Verzatilné kúsky Athleeya ti pomôžu, aby si sa páčila sama sebe.“ Ich veci si môžete vyskúšať osobne v showroome na Karadžičovej ulici v Bratislave alebo kuk na e-shop www.athleeya.com