ATHLEEYA set športového oblečenia

Originálna cena

242 €

Vydražená cena

172 €

Víťaz aukcie: Lenka2707

Do aukcie venovala Athleeya
Popis produktu

Ženský pôvab a sila v jednom. Pozdvihnite svoj aktívny životný štýl na vyššiu úroveň! Dražíte si 4 kúsky, set legín Essential a Urban, podprsenku Allure a Urban Tank top, ktoré spája najmä unikátny materiál a strih. Ich verzatilný dizajn podčiarkne váš sexi imidž pri každej aktivite. Essential legíny v lesklom SHINE materiáli obsahujú vlákno LYCRA ® XTRA LIFE™, majú špeciálne vyvinutý strih, ktorý zdôrazní vaše ženské krivky a pás spevnený vnútornou sieťkou. Urban legíny s vysokým pásom a typickými výraznými patentami na členkoch majú priedušnú vnútornú sieťku pre ešte pevnejší a štíhlejší pás, vďaka ktorému sa budete cítiť pohodlne a sexy.

Detaily
Farba: 1 set steel blue, 1 set grey
Veľkosť: M (prípadne iná veľkosť podľa dohody a aktuálnych zásob)
Materiál: legíny Essential 79 % polyamid, 21 % elastan – LYCRA® XTRA LIFE™. Vnútorná sieťka: 80 % polyamid, 20 % elastan. Podprsenka Allure hlavný materiál: 79% polyamid, 21% elastan – LYCRA® XTRA LIFE™, podšívka: 90 % recyklovaný polyamid, 10 % elastan. Urban Tank top je vyrobený z materiálu POWER, ktorý obsahuje trvalo udržateľný ECONYL®. Ide o regenerovaný nylon, ktorý vzniká výlučne zhodnotením nylonového odpadu znečisťujúceho našu planétu. Matné legíny Urban majú rovnaké zloženie, 78 % recyklovaný polyamid (ECONYL®), 22 % elastan.
Stav: 100%. Komplet originálne balenie.
Athleeya

Slavka a Petra vytvorili svoju originálnu slowfashion značku športového oblečenia pre každú ženu, pretože veria, že všetky vo svojom vnútri ŽIARIME. „Naším poslaním je túto žiaru nájsť a vďaka Athleeya kúskom ju ukázať svetu. Zažiar každý deň. Na jogamatke, v práci, na večeri v meste. Verzatilné kúsky Athleeya ti pomôžu, aby si sa páčila sama sebe.“ Ich veci si môžete vyskúšať osobne v showroome na Karadžičovej ulici v Bratislave alebo kuk na e-shop www.athleeya.com