ATHLEEYA set športového oblečenia

Originálna cena

165 €

Vydražená cena

101 €

Víťaz aukcie: KGB

Do aukcie venovala Athleeya
Popis produktu

Budete najväčšia sexica v gyme – a aj kdekoľvek inde. Dražíte si set fashion bikerky + podprsenka a groove it crop top, ktoré spája najmä unikátny materiál a strih. Trendy bikerky, ktoré vo svete módy predstavujú harmonické spojenie športového a fashion štýlu a pokojne sa v nich môžete preniesť z gymu rovno do nočnej atmosféry mesta. Bikerky v lesklom SHINE materiáli obsahujú vlákno LYCRA ® XTRA LIFE™, majú špeciálne vyvinutý strih, ktorý zdôrazní vaše ženské krivky a pás spevnený vnútornou sieťkou. Efektný lesklý povrch je jemný ako druhá koža, no zároveň nepriehľadný a pružný s jemne vyhladzujúcim efektom. Podprsenka s úzkou gumou a ľahkou podporou pod prsiami podrží pri joge či inej aktivite. Sieťovaný crop vynosíte vo fitku alebo uprostred tanečného parketu, s týmto crop topom sa nebudete vedieť prestať hýbať.

Detaily
Farba: čierna
Veľkosť: XS
Materiál: bikerky 79 % polyamid, 21 % elastan – LYCRA® XTRA LIFE™. Vnútorná sieťka: 80 % polyamid, 20 % elastan. Podprsenka hlavný materiál: 79% polyamid, 21% elastan – LYCRA® XTRA LIFE™. Crop top 66% polyamid, 34% elastan – LYCRA® BEAUTY.
Stav: 100%. Komplet originálne balenie.
Athleeya

Slavka a Petra vytvorili svoju originálnu slowfashion značku športového oblečenia pre každú ženu, pretože veria, že všetky vo svojom vnútri ŽIARIME. „Naším poslaním je túto žiaru nájsť a vďaka Athleeya kúskom ju ukázať svetu. Zažiar každý deň. Na jogamatke, v práci, na večeri v meste. Verzatilné kúsky Athleeya ti pomôžu, aby si sa páčila sama sebe.“ Ich veci si môžete vyskúšať osobne v showroome na Karadžičovej ulici v Bratislave alebo kuk na e-shop www.athleeya.com