7 dní pre Ukrajinu: EVA CHARITY BAZAAR špeciál

Pár dní sme boli všetci v šoku, a potom sme si povedali, že urobíme to, čo nám ide najlepšie: spojíme módu s charitou a pomôžeme! Pretože osud Ukrajiny nám nie je ľahostajný a veríme, že každé gesto má zmysel.

V časopise EVA si uvedomujeme, že žijeme časy, kedy sa nedá odvrátiť zrak a vieme, že každá žena, čitateľka, má srdce na mieste. Nedokážeme si predstaviť, čo musia prežívať ľudia pár sto kilometrov od nás, ktorí zo dňa na deň prišli o všetko, čo mali a v čo verili. Ženy ako my, ktoré utekajú s deťmi na rukách, zbalené do igelitky, samé, pretože im chlapi, bratia, otcovia narukovali do vojny. A keďže vieme, že teraz musíme všetci urobiť čo sa dá, vyhlásili sme výnimočný Eva Charity Bazaar špeciál. Nič také tu nebolo a pevne veríme, že už ani nebude!

7 dní /11.-18.3.2022/

Vaše obľúbené celebrity.

Speváčky, herečky, umelci, módni návrhári, influencerky, modelky, Missky… a mnohí ďalší veľkorysí ľudia.

Každý vydelil do našej dražby unikátny luxusný kúsok, ktorý ste si mohli vydražiť.

SPOLU SME ZA 7 DNÍ VYZBIERALI TÚTO PARÁDNU SUMU: 10.004,- EUR. ĎAKUJEME!

Ako použijeme peniaze

Rozhodli sme sa podporiť Azylový dom v Dunajskej Lužnej, v ktorom je momentálne ubytovaných 6 žien a 10 detí. Už teraz je malý a pripravuje sa ďalšia dostavba, pretože táto tragédia je ešte len na začiatku. Peniažky potrebujú na nový plynový kotol, energie, potraviny, aj drogériu. Podporíme aj krízové centrum v Sládkovičove, kde je momentálne 60 žien s deťmi a potrebujú zakúpiť hygienické potreby, školské potreby a pomôcky pre deti a trvanlivé potraviny. Obyčajné a predsa vzácne veci.

Ďakujeme za každé prihodenie a podporu.

www.beautifulcharity.sk