O NAŠOM PROJEKTE

A JE TO TU! NOVÁ NÁDIELKA LUXUSNÝCH FASHION VYCHYTÁVOK JE PRIPRAVENÁ!
 
EVA Charity Bazaar je unikátny projekt magazínu EVA. Vďaka nemu spolu nielen opäť oslávime módu plnú nekonečnej inšpirácie, ale predovšetkým pomôžeme tým, ktorí to naozaj potrebujú.
Ďalší ročník online aukcie značkového oblečenia a doplnkov si môžete vychutnať už od 20. mája s trvaním do 10. júna 2019. Aj tentoraz si v rámci EVA Charity Bazaar budete môcť vydražiť vyše 80 jedinečných kúskov, ktoré do aukcie venovali úžasné ženy, osobnosti a milovníčky módy. Výťažok dražby sa v plnej výške použije na charitatívny účel Nadácie MARKÍZA.
Milé fashionistky, naše luxusné kúsky môžete dražiť kedykoľvek a kdekoľvek, všetky už od 1 Eura. Neváhajte a pomôžte spolu s nami dobrej veci. Tešíme sa na naše spoločné adrenalínové draženie.
 

EVA LOVES fashion #evahriesnedobra

EVA - Hriešne dobrá

 

KOMU CHCEME POMȎCŤ

Poslaním Nadácie Markíza je meniť svet na lepšie miesto pre deti. Už viac ako 10 rokov úspešne napĺňa svoje poslanie a pomáha tým, ktorí to najviac potrebujú – deťom. Nadácia Markíza vznikla roku 2007 a v súčasnej podobe pôsobí od decembra 2013. Neustále sa rozvíja a aktívne reaguje na potreby ľudí okolo nás. Pracuje na realizácii unikátnych projektov, ktoré majú za cieľ zmeniť kvalitu života detí, potešiť ich, pomôcť im splniť ich vytúžené sny a ciele. Priniesť radosť a umožniť im zažiť pocit podpory a nádeje.

Deti sú našou budúcnosťou a tak ich podpora predstavuje investíciu do napredovania spoločnosti ako takej.

nadacia.png

AKO TO FUNGUJE?

Každý z darcov, ktorý nám do aukcie venuje svoje luxusné fashion kúsky, môže transparentne sledovať, za koľko sa vydražili. Rovnako každý, kto si svoj vysnívaný kúsok vydraží, si ho môže užiť s pocitom, že pomohol deťom a daroval aj kúsok svojho srdca. V rokoch 2017 a 2018 sme podporili výťažkom z dražby nadáciu SRDCE PRE DETI. V roku 2019 bude v plnej výške putovať výťažok vybraným detičkám projektu Nadácie MARKÍZA.

Spolu vyzbierame parádnu sumu, ďakujeme!