KIA EV6 NA MESIAC

Originálna cena

2 000 €

Aktuálna cena

 €

Koniec aukcie: 27. 6. 2024 22:00

Najvyššia ponuka:

Pre vstup do aukcie sa prosím prihláste.

Do aukcie venovala Kia Sales Slovakia
Popis produktu

Dokonalé ženské auto, sexi a štýlové, ani veľké ani malé, plne elektrické a nádherné! KIA EV6 je zosobnenie novej éry elektromobilov, moderná, športová, s ultra rýchlym nabíjaním a keď šliapnete na plyn, pochopíte, že je to láska na prvý pohľad:-) Vydražte si túto šelmu na jeden celý mesiac a urobte si výlet za úžasnými dobrodružstvami, so super výkonným motorom, v relaxačných sedadlách a neskutočným projekčným displejom s rozšírenou realitou, vďaka ktorému budete jazdiť maximálne bezpečne. Jediné, čo hrozí je, že už sa jej nikdy nebudete chcieť vzdať.

 

Detaily
Model KIA EV6 je nutné vyzdvihnúť v Bratislave. Mesačný prenájom je možné začať v ktorýkoľvek deň v priebehu júla 2024, podľa dohody. Najneskôr 31.7.
Kia Sales Slovakia

Pohyb ktorý inšpiruje je motto značky, ktorá prekročila hranice tradičného výrobcu automobilov. KIA chápe potreby zákazníkov v oblasti mobility z hľadiska produktov, ale aj z hľadiska služieb, a poskytuje praktické riešenia, ktoré rešpektujú to najcennejšie, čo každý z nás má – jeho čas. Výrobca vozidiel svetovej kvality pre dynamických ľudí s mladých duchom je našim generálnym partnerom a neprehliadnuteľná KIA EV6 vám dovezie aj vaše vydražené kúsky! www.kia.com/sk